Тумби

«Дрібні» меблі часто недооцінюють, вважаючи їх виключно декоративними предметами інтер’єру, зайвою розкішшю. Проте навіть якщо так і є, слугувати для краси — також нелегка і досить відповідальна функція. Крім того, всі без виключення меблі створювалися з певною метою. Тому навіть мініатюрна дерев’яна тумба біля ліжка чи гостьового дивану має своє призначення. Її роль лишається непоміченою, проте від того не меншає.

Перш за все приліжкові чи придиванні тумбочки вкрай необхідні для всього того, що завжди має бути під рукою, а також для зберігання усіляких дрібниць, які занадто малі для більш серйозних меблів. Також вони часто заміняють журнальні столики та полички. Це зручні та практичні меблі, що завжди стануть у нагоді і швидко приживуться в будь-якій кімнаті.

Якщо ви бажаєте удосконалити інтер’єр та надати йому аристократичного вигляду, для  цього ідеально підійдуть дерев’яні тумби з колекції “Маргарет”. Вироблені з натуральної деревини природних відтінків, у традиційному класичному стилі із елементами античності. Меблі, що перетворюють звичайне житло на стильні та вишукані апартаменти, створюють затишок і забезпечують комфорт.