Ліжка

Дерев’яні ліжка Львів — купити двоспальне ліжко

Класика буде жити вічно. Скільки б хороших та надійних матеріалів людство не винаходило — дерево завжди буде одним з найкращих матеріалів для меблів спальної кімнати. До того ж спати на дерев’яному ліжку з натуральної сировини приємніше та надійніше. Дерево — це натуральна сировина, що не містить шкідливих речовин, має хорошу пористу “дихаючу” структуру та являється міцним надійним довговічним матеріалом.

Щоб нам не казали, але ДСП чи ДВП та й інші подібні матеріали — це зовсім не те що натуральне дерево. Невідомий склад, хімічні речовини для склеювання, якість самої плити та її поверхні не надають впевненості. Натомість справжні дерев’яні ліжка — класика, яка достойно цінується та завжди вважається кращою.

Вишуканий дизайн, якісне лакове покриття, м’який та приємний відтінок приємно доповнять інтер’єр будь-якої сучасної кімнати. В нашому інтернет-магазині ви можете купити двоспальне ліжко як окремо, так і в комплекті з іншими предметами меблів відповідної серії. Наявність кількох різних серій передбачує можливість обрати необхідний колір та дизайн.

Ліжко Львів – двоспальні ліжка

Окрім вище перерахованих переваг дерев’яного ліжка варто вказати що це також і престижно. Вартість такого дизайнерського ліжка вища за типові штамповані моделі звичайних ліжок. Ми робимо високоякісний продукт, котрий відповідає усім тенденціям сучасних стандартів якості. Детально перевіряємо кожну деталь та доводимо ліжка до ідеалу.

На дерев’яних двоспальних ліжках від “Владар меблі” ви будете відчувати себе справжніми аристократами, котрі знають ціну дійсно якісного продукту. Детальніше про нашу продукцію ви можете дізнатись в наших менеджерів. Вони з радістю допоможуть вам обрати правильний стиль та нададуть розгорнуту відповідь на усі запитання. Також дивіться ліжка з інших серій “Глорія”, “Маргарет”, “Спарта”.

Обирайте лише найкраще!

В разі виникнення будь-яких запитань — пишіть або телефонуйте нам: +38 (050) 519 18 42, +38 (096) 518 11 15.