Дзеркала

Дзеркала перестали бути чимось винятковим ще кілька століть тому і навіть встигли перетворитися на поширений побутовий предмет. Їх можна зустріти в кожному домі, у будь-якій кімнаті. Але для того, аби звичайне дзеркало виокремлювалося, виконувало певну роль в інтер’єрі, воно має бути особливим. Досить популярними сьогодні є малюнки на скляній поверхні, рельєфні візерунки, виїмки, асиметричні форми. Але по-справжньому закцентувати на собі увагу може лише обрамлення. Особливо тоді, коли воно з натуральної деревини.

Цільне дерево в інтер’єрі відразу привертає увагу, навіть якщо меблі з цього матеріалу виконані у стриманому класичному стилі та мають приглушені кольори. Те саме стосується і дерев’яних дзеркал для спальні “Глорія”, що не вирізняються різкими рисами, проте виглядають елегантно і гармонійно. Адже особлива рама робить особливим предмет, який вона обрамляє.

Дерев’яні дзеркала вішають на стіни, також вони пасують до дамських трюмо та легко розміщуються на тумбах. Це класика, що легко вливається у сучасні інтер’єри і стає їх невід’ємною частиною. Це естетика, що не змарніє із часом, збереже вартісний вигляд та навряд чи колись вийде з моди. Адже, насправді, стильні речі не втрачають свою привабливість.