Буфети

Стильні та якісні дерев’яні буфети

Кожен з нас, облаштовуючи свою домівку, прагне зробити її затишною та комфортною. Багато зусиль при цьому ми віддаємо, обираючи меблі у вітальню — зручну, практичну та красиву. Це не дивно, адже саме у вітальні сім’я проводить довгі вечори, приймає гостей, влаштовує родинні свята. Прикрасою просторої кімнати стане дерев’яний буфет — вишуканий предмет меблів, який наповнює інтер’єр атмосферою гостинності та родинного тепла.

Класичний буфет дерев’яний: що це таке

Дерев’яний буфет — це спеціальна двометрова шафа, яка призначена для зберігання посуду, столового срібла, різноманітного кухонного приладдя та начиння. Особливість такої шафи — невеличкий столик, який розділяє верхню та нижню частини. Причому верхня частина буфету має скляні дверцята та полиці, на яких стоїть скляний, кришталевий та порцеляновий посуд, а нижня повністю виготовлена із дерева, має дерев’яні полки та висувні шухляди, у яких зазвичай зберігають серветки та скатертини.

Сучасні шафи для посуду виготовляють із різних матеріалів, проте інтернет-магазин «Владар» пропонує звернути особливу увагу на традиційні дерев’яні буфети, які не виходять із моди завдяки багатьом чинникам:

– натуральна сировина, яка є екологічно чистим матеріалом та не завдає шкоди здоров’ю людини;
– якісно оброблена деревина має досить тривалий термін служби, не змінює зовнішнього вигляду та кольору;
– універсальний предмет меблі, який стане прикрасою будь-якої оселі.

Вишуканий буфет та стиль інтер’єру

Дерев’яний буфет підійде не кожному інтер’єру. Дивно буде виглядати така шафа у сучасній кімнаті у стилі футуризм, мінімалізм або хай-тек. Проте є декілька напрямків, у яких буфет стане ключовою деталлю. Звичайно, це класичний стиль, у якому буфет завжди був незамінним предметом меблів для їдальні, обідньої зони або вітальні. Зазвичай це шафи кольору натурального дерева із витонченим розписом або гарним різьбленням. Інтер’єр у стилі прованс прикрашають лаконічні і строгі буфети із натуральної деревини, яким не потрібні прикраси. Це може бути шафа натурального або білого кольору, оброблена під старовину. Для інтер’єрів у стилі кантрі підійде буфет із масиву сосни з різьбленням та декоративними елементами.

Стильні та якісні дерев’яні буфети у Львові

У інтернет-магазині «Владар» можна придбати стильні та вишукані дерев’яні буфети (Львів) та створити у своїй оселі комфорт та затишок. Практичні та функціональні шафи мають оригінальний дизайн, виготовлені із натуральної деревини та підійдуть для вашої вітальні чи їдальні.