Стільці

Дерев`яні стільці у Львові в ТЦ “Три слони”

Звичний, і, здавалось би, банальний предмет інтер’єру – стілець, настільки міцно увійшов в наше життя, що ми не уявляємо навіть своє існування без нього. Стільці з дерева, стільці з металу, пластикові, бамбукові, і навіть з екзотичного ротангу – безліч матеріалів, форм і конструкцій оточують нас. “Сидіти краще, ніж стояти” – колись людство відкрило цю геніальну формулу і.. винайшло стілець.

Перші стільці нам відомі ще з часів Давнього Єгипту – не дивлячись на дефіцит дерева в цій пустельній країні, і кочевну звичку сидіти долу – стілець широко використовувався і слугував ознакою високого, у всіх сенсах, положення в суспільстві.

Тесля – одна з найдавніших професій, і вона і зараз не втрачає своє актуальності – вироби з дерева користуються високим попитом. Звісно, кустарне виробництво замінили сучасні технології, конвеєри і фабрики. Меблі взагалі, і стільці зокрема, стали більш міцними, довговічними, більш ретельно виготовленими.

Львів має значний історичний досвід користування і виготовлення дерев`яних стільців і пройшов шлях розвитку від грубих бамбетлів до вишуканих віденських крісел стилю ампір. З огляду на близьке розташування джерел сировини, львів’яни продовжують давні традиції, і за розвитком меблевого виробництва Львів посідає чи не перше місце в Україні.

Не дивлячись на появу багатьох сучасних матеріалів, дерев’яні стільці продовжують користуватись попитом, адже це класика. Наявність в інтер’єрі дерев’яних меблів відразу додає приміщенню впевнений традиційний вигляд, при цьому зовсім не позбавляє його сучасних рис. Дерево приємне на дотик, не виділяє в повітря шкідливих речовин, гарно виглядає і при належному догляді служать довго.

Для виготовлення стільців використовують головним чином тверді породи деревини: дуб, бук, горіх, ясен, але сучасні методи обробки деревини дозволяють використовувати також традиційні м’які породи – наприклад, сосну, і меблі з них нічим не поступаються меблям з твердих порід.

Асортимент дерев’яних стільців, який пропонується – здатен задовольнити будь-який попит: від дешевих рядових стільців до вишуканих класичних з різьбленням і інкрустацією. Окрім того, в нас також в широкому асортименті є деревяні ліжка.

Окремі вимоги пред’являє використання стільців у суспільних закладах: крім того, що вони мають бути надзвичайно міцними і довговічними з огляду на інтенсивне користування, вони мають підходити під стиль кав’ярні чи ресторану.

Наш магазин здатен запропонувати Вам дерев’яні стільці для будь-яких потреб і на всі рівні споживчого запиту.