Ліжка

Спальні ліжка

Для будь-якої спальні ліжко — це основа основ, центр кімнати. Саме довкола нього “обертаються” всі інші меблі. Шафи і комоди є антуражем, додатковим атрибутом, хоч і досить функціональним. Їх можна прибрати у будь-який момент, і майже нічого не зміниться. Проте без ліжка — кімната втратить свій сенс. Це найвідповідальніший предмет інтер’єру в спальні, тому до його вибору треба підійти досить серйозно.

Мода змінюється кожного сезону, але найбільш привабливими на вигляд, екологічними та надзвичайно міцними надалі вважаються дерев’яні ліжка. Меблі з натуральної деревини завжди були в ціні, але сьогодні, із появою дешевших і простіших матеріалів, стали не просто ознакою смаку та достатку, а дечим привілейованим. Спальне місце має бути найкомфортнішим місцем в усьому домі, адже від нього залежить спокій та міцність сну.

Кращими з кращих є дерев’яні ліжка із ортопедичними основами. Саме вони здатні витримати таке потужне навантаження, як ортопедичний матрац, і забезпечити максимально правильне положення тіла під час відпочинку. Ортопедичне дно складається із поперечин і подібне до рейкового. Це ще одна перевага, бо завдяки такій конструкції матрац весь час природно вентилюється, що значно продовжує термін його експлуатації.

Спальні ліжка з дерева наділені природною пружністю матеріалу, ліжка з інших матеріалів не можуть похизуватися такою властивістю. Насправді, відсутність цієї якості із часом значно відбивається на здоров’ї спини. Обирайте найкраще для себе та для своїх рідних, обирайте якісне та натуральне — меблі з натуральної деревини від львівської майстерні “Владар Меблі”.

Також дивіться інші наші дерев'яні ліжка.