Шафи

Дерев’яна шафа — обов’язковий атрибут вашої спальні

Шафа — це фундаментальний предмет інтер’єру, основа основ, без якої в кімнаті, безсумнівно, просторіше, проте голо і порожньо. Це найбільший “резервуар” для зберігання речей, який тільки могли вигадати, і при цьому досить компактний та елегантний для того, щоби легко розмістити його у спальні. Внутрішній простір максимально зручно структурований та розділений на зони певного призначення: штанги для речей, що потребують розміщення на вішалках, полички для трикотажу та вовняних светрів, антресолі для головних уборів, шухляди тощо.

Кожна дерев’яна шафа — це чиясь окрема історія, маленький світ у великій кімнаті. У літературі не один твір присвятили дивовижним місцям, що починаються саме за дверима платтяних шаф. З одного боку, це фантастика, звичайні казки для дітей, з другого — за тими дверми таки, дійсно, твориться щось надзвичайне, а що саме — знає лише господар.

Як і інші меблі, що призначаються для зберігання чого б то не було, дерев’яна шафа походить від скрині. І до створення перших взірців майстри походили так само серйозно, як і до споруд будівель — “зводили” згідно з архітектурними правилами. Шафа мала карниз, дах, колони та інші складові, що притаманні будинкам, тому вважалася справжнім витвором мистецтва і передавалася з покоління в покоління.

Сучасні шифоньєри з натуральної деревини сьогодні цінуються так само високо, як і в стародавні часи, адже це рідкісна тонка робота. Стриманий делікатний дизайн, простота та природність форм — всі ці властивості перетворюють досить великий і неповороткий на перший погляд предмет на витончену прикрасу інтер’єру.

Львівська майстерня “Владар Меблі” виробляє дво-, три- чи чотиридверні шафи-купе та із розпашними дверцятами, із дзеркалами або без них. Придбавши дерев’яні меблі, ви відчуєте, наскільки комфортно ними користуватися, а також сповна оціните їх здатність перетворювати звичайний інтер’єр на особливий.

Також дивіться інші наші шафи купе.