Пуфи

М’який пуф на дерев’яних ніжках

Якщо у кімнаті є пуф — на нього можна не звернути уваги. Але якщо його немає — цього неможливо не помітити. Він як невидимий “асистент”, що завжди супроводжує інший предмет інтер’єру: диван, крісло чи журнальний столик. Пуфи чомусь до кінця не визнають самостійними меблями, і дарма. Адже їх присутність моментально робить все приміщення ніби лагіднішим та значно комфортнішим.

Окремою, аристократичною кастою можна вважати дерев’яні пуфи. Оббиті м’якою шовковистою тканиною, на різьблених дерев’яних ніжках, вони виглядають вишукано та благородно. Завдяки тонко виточеному дереву їхня масивність перетворюється на граційність. Вони безумовно прикрашають будь-який інтер’єр, в якому опиняються, додаючи йому шарму та загадковості, особливо спальням та класично декорованим вітальням.

Часто дерев’яні пуфи використовують у готельних лобі та номерах, а також лаунж-барах та у відпочинкових зонах ресторанів. Це яскраві і нестандартні меблі, які видно здалеку, тому вони одразу стають родзинками усього інтер’єру.

Меблі з натуральної деревини — це рідкісна розкіш сьогодні та ознака гарного смаку. Такі речі не виходять з моди, а з роками набувають лише більшої вартості. Колись у давнину пуфи стали популярними у світських салонах, особливо серед дам. Сидячи на пуфі, пом’яти сукню було майже неможливо. Зробіть простір навколо себе максимально комфортним, придбавши дерев’яний пуф ручної роботи, що стане завершальною деталлю вашого неповторного інтер’єру.