Трюмо

В усі часи невід’ємною частиною жіночої спальні був компактний косметичний столик із неабияким дзеркалом. Представниці прекрасної статі годинами споглядали на себе, не шкодуючи часу. Класичне дерев’яне трюмо заміняло жінкам письмовий стіл, місце для відпочинку і для роботи, тут вони зберігали найдорожчі та найнеобхідніші речі. З тих далеких часів нічого не змінилося. Дамський столик і надалі стоїть на своєму почесному місці в спальній кімнаті, приховуючи секрети господині від сторонніх очей.

Не дивлячись на те, що мода стрімко змінюється, дерев’яні трюмо — у загальноприйнятому вигляді — не втратили популярності і сьогодні. Звісно, деякі сучасні моделі зазнали деформацій, піддавшись новим віянням, як і всі інші види меблів. У сучасному світі немає чітких вимог до того, як мають виглядати ті чи інші предмети інтер’єру. Тому меблі стали більш “розкутими”, і безсумнівно зручнішими, відійшовши від стародавніх канонів.

Але класика лишається класикою, і, якщо ви є її прихильником, трюмо з натуральної деревини із комплекту “Маргарет” — саме те, що ви шукали. Надзвичайно жіночний предмет інтер’єру — і одночасно масивний та фундаментальний. Строгі, прямі лінії, простота, стриманість та безсумнівна вишуканість вибору роблять його універсальною деталлю, що личитиме як до сучасного, так і до класичного облаштування кімнати.