Ліжка

Напевно, всі без перебільшення мріють мати в своїй спальні королівське ліжко — велике, просторе, пружне та безумовно привабливе для очей. Проте, у гонитві за зовнішнім виглядом, багато хто забуває про зручність та якість виконання, від яких у подальшому залежатиме якість сну.

Перше, на що слід звернути увагу, це матеріал, з якого виготовлено каркас. Бажано, аби він був натуральним, у міру гнучким та еластичним (для підтримки амортизації) і одночасно напрочуд міцним та довговічним. І є ще безліч причин, з яких дерев’яні ліжка з давніх часів і до сьогодні вважаються кращими з кращих. Хоч натуральна деревина — це рідкісний привілей у наш час, проте він цілком виправдовує себе, зберігаючи презентабельний вигляд упродовж не одного десятиріччя.

Майстри “Владар Меблі” виготовляють ексклюзивні дерев’яні ліжка, які заслуговують на звання королівських. Виконані в стриманому класичному стилі, прикрашені витонченим різьбленням та вставками з натуральної шкіри, такі меблі стають центром інтер’єру, навколо якого зосереджуються всі інші меблі. Якщо ви є поціновувачем класики, саме для вас створена колекція спальних гарнітурів “Маргарет”. Ви можете замовити меблі безпосередньо з каталогу, або ж майстри виготовлять ліжко спеціально для вас, за вашими особливими вимогами.

Також дивіться інші наші дерев'яні ліжка.