Комоди

Дерев’яний комод — та річ, що завжди у ціні

Організація простору є найважливішою і найважчою задачею, з якою стикаються при облаштуванні приміщення. Кожна деталь повинна органічно вливатися в загальну картину. А простір при цьому має бути максимально збережений і одночасно максимально задіяний. Тому вдале розташування меблів вважається запорукою “успішного” інтер’єру. Але розстановка — ніщо, коли меблі не виконують своє призначення, і ваші речі все ще не на своєму місці.

Один із класичних варіантів “непомітного” зберігання — це дерев’яний комод, який певний час заміняли громіздкими шафами та гардеробами. Проте сьогодні цей скромний і певний час недооцінений предмет інтер’єру знову набуває популярності. Компактний ззовні, місткий зсередини. Це як бездонна скриня з безліччю шухляд: реальний спосіб зекономити місце і розташувати необмежену кількість речей — від постільної білизни, одягу, що не придатний для вішалок, до зберігання паперів, навіть вин чи усіляких дрібничок.

Верхівку комоду можна використовувати як дамський столик чи книжкову поличку, розставити там квіти, фотографії. Крім неабиякої практичності, дерев’яний комод — це екологічно чистий продукт, що за правильної експлуатації прослужить декільком поколінням. Навіть якщо дерево із часом набуває вінтажного вигляду, це лише збільшує цінність предмету, робить його соліднішим.

Немає інтер’єру, до якого би не личили меблі з натуральної деревини, чи то лофт, або класично декорована спальня, чи вітальня у стилі ретро. Натуральна деревина — це рідкість у наш час, це вишукано і не завзято, це те, що робить простір затишнішим та більш відкритим.

Також дивіться інші комоди у Львові на нашому сайті.