Тумби

Приліжкові тумби

Ідеально спланований інтер’єр — той, в якому все під рукою і на своєму місці. А для того, щоб створити комфортний простір, потрібно безліч дрібних деталей і деякі мініатюрні, майже не помітні меблі. Скромні й чарівні приліжкові тумби належать саме до таких предметів. Вони створюють справжній затишок, але лишаються на другому плані.

Є речі, які необхідні завжди, зранку і ввечері, коли ви тільки прокидаєтеся або лягаєте спати. Для них і створена дерев’яна тумба біля ліжка. Вона складається з декількох шухляд, в яких можна заховати найважливіші дрібнички. А нагорі — поставити, настільну лампу, годинник або квіти. А найголовніша її перевага в тому, що не треба вилазити з-під ковдри.

Сьогодні дерев’яні тумби використовують не тільки в спальнях, але й за їх межами. Ці маленькі елегантні шафки розташовують у вітальнях, їдальнях, передпокоях і на верандах. Зазвичай у них зберігають предмети першої необхідності для певної кімнати. Або ж тумбочка виконує декоративну функцію, додаючи витонченості інтер’єру та доповнюючи настрій приміщення.

Львівські майстри «Владар Меблі» виготовляють першокласні тумби з натуральної деревини: практичні та надійні, витримані у стриманому класичному стилі, з увагою до деталей та потреб своїх клієнтів.