Шафи

Шафи купе — дерев’яні шафи Львів

Інтернет-магазин “Владар меблі” пропонує надзвичайний вишуканий ряд дерев’яних шаф зроблених у класичному стилі. Тепер ви можете мати сучасну шафу з усіма зручними функціями та високою якістю, але з елегантним класичним дизайнерським стилем.

Різні моделі шаф купе з однієї серії забезпечать потреби будь-якої кімнати від найменшої спальні до найбільшої зали. Різноманітність кольорів та дизайнів різних серій задовольнить потреби різних смаків та інтер’єрів. Кожен з нас хоче підкреслити свою індивідуальність і речі, що оточують нас — хороший спосіб виразити свій внутрішній світ та свої смаки.

Чому люди обирають нашу продукцію? Переваги очевидні. Розсувні двері шаф купе — це зручно, економно для простору та стильно. Якісна сучасна фурнітура, яку ми використовуємо при збірці наших меблів, забезпечує надійність та стабільність в функціюванні довгі роки. Якісні дзеркала та скло зберігають бездоганний зовнішній вигляд довгі роки. І все це в поєднанні з класичним стилем та натуральним деревом. Ніяких сучасних синтетичних замінників — лише натуральне, лише природно чисте!

Шафи купе Львів

Ви можете замовити наші меблі через інтернет-магазин або ж прийти в наш магазин та оглянути їх в живу. Фізично ми знаходимось у Львові, вул. Яворівська, 22, Три Слони 2-поверх. Звісно що фотографії та монітор комп’ютера не зможе передати всієї величності та вишуканості таких меблів. Також варто знати, що в нас завжди в наявності є якісні деревяні ліжка.

За детальною інформацією телефонуйте або залишайте свої контакті дані. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найближчий час та за необхідності нададуть детальну консультацію по усіх продуктах, які вас цікавлять. Також дивіться шафи купе з серій “Глорія”, “Маргарет”, “Спарта”.

Обирайте найкраще!

В разі виникнення будь-яких запитань — пишіть або телефонуйте нам: +38 (050) 519 18 42, +38 (096) 518 11 15.