Банкетки

Банкетка — м’який стілець із безліччю можливостей

З першого погляду може здатися, що банкетка належить до декоративних меблів. Насправді, її тендітний і дещо святковий вигляд — це лише омана. Для того, щоби описати її призначення, знадобиться багато слів. Почнемо із найпростішого та найочевиднішого. Найвлучніше, напевно, буде сказати, що класична дерев’яна банкетка слугує для того, аби присісти на неї ненадовго і не засидітися. Адже перш за все це м’який стілець на різьблених ніжках зі спинкою чи без, що розрахований на одного, максимум двох людей. Стілець, мініатюрний диванчик або лава — називати можна по-різному. Окрім цього, банкетки часто використовують як столики, розкладаючи на них журнали, груди книг, ставлячи підноси із напоями, особливо якщо ці вишукані табурети розташовується у вітальні.

Поширена практика використовувати дерев’яну банкетку, як продовження ліжка, поставивши її у підніжжі. Зайва манірність? Ні, практичність. Аби не перетворювати спальне місце на універсальне, що одночасно виконує ролі дивана, стільця, стола і комода, використовуйте для цього банкетку. На ній можна перепочити, гортаючи журнал, скласти постіль, подушки і ковдри, перекусити або перенести її до туалетного столика. Це той випадок, коли додаткові меблі не забирають місце в кімнати, а навпаки — розширюють вільний простір і його функціонал.

Довершеність складається з деталей. І банкетка — саме така деталь, що робить інтер’єр повним, а кімнату — наповненою. Це універсальний тип меблів, а не просто чарівна дрібничка, що буде стояти непорушним стовпом, припадаючи пилом. Вона постійно перебуватиме у вжитку, але, можливо, ви не помічатимете цього, настільки природним буде цей процес. Дерев’яні банкетки від “Владар Меблі”— нестаріюча класика у сучасному виконанні, що здатна внести різноманіття до звичної обстановки.