Про компанію

Інтернет-магазин «Владар»
Покупка меблів в інтернет-магазині «Владар» заощадить гроші і час – Ви легко можете порівняти ціни і швидко замовити найоптимальніший товар. А можливість професійної консультації і швидкої доставки у будь-який район міста стануть додатковими перевагами.

Наш магазин меблів у Львові пропонує Вам купити шафи-купе, ліжка, кухонні столи та всі необхідні предмети інтер’єру для спальні, кухні й інших кімнат. У нас тільки якісні львівські меблі із натуральної деревини та сучасні ортопедичні матраци з ефектом «зима-літо». Найкращі меблі Львова за демократичними цінами!

Компанія «Владар Меблі» допоможе умеблювати будь-яку з Ваших кімнат. Вирішивши купити шафу-купе в інтернет-магазині, подивіться столи-трансформери, банкетки, комоди та інші вироби, які допоможуть зробити інтер’єр ще оригінальнішим. При цьому меблюючи спальню, Ви можете окремо купити спальне ліжко й інші предмети інтер’єру (від шаф до приліжкових тумбочок) або ж придбати готовий набір меблів для кімнати.

Чому Ви повинні обрати саме наш магазин меблів у Львові? Купити шафу-купе, чи скажімо, кухонний стіл можна у багатьох торговельних павільйонах або звичайних меблевих магазинах. Але вартість товару там буде вищою за рахунок націнок, які з’являються через необхідність оренди приміщення і оплати роботи цілого колективу продавців-консультантів. Оскільки у нас таких витрат немає, ми завжди готові порадувати наших клієнтів спеціальними пропозиціями та акціями. Тож найякісніші та найоригінальніші меблі Львова можуть дістатися Вам із гарною знижкою!

Ще одна перевага нашого магазину – щоб дізнатися більше про товар, який Вас зацікавив, не доведетьсяя очікувати продавця-консультанта. Просто подивіться детальну інформацію і фотографії, представлені на сайті, а також порівняйте ціни з іншими товарами. Якщо потрібна додаткова консультація, скористайтеся послугою «передзвоніть мені» – залишіть свій номер телефону, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами і відповість на усі запитання. Крім того, до Ваших послуг онлайн чат, де можна розпитати оператора про наші вироби у будь-який час доби.

Таким чином, за допомогою компанії «Владар» Ви не виходячи з дому швидко виберете всі необхідні предмети інтер’єру для оселі. А широкий асортимент товару високої якості, відповідність усім еко-стандартам та бездоганний сервіс заохотять Вас зазирнути до нашого магазину за наступними покупками!

Про нас