Спальня "Спарта"

Інтернет-магазин «Владар Меблі» реалізує спальні з натурального дерева в різних дизайнерських виконаннях. Якщо необхідно укомплектувати спальну кімнату – ми допоможемо підібрати саме той комплект, що ідеально вам підійде. Ваша спальня буде оригінальною та функціональною.

Для виготовлення всіх меблів використана натуральна деревина та італійська шкіра. Якщо ви бажаєте придбати предмети для спальні за нижчою ціною – пропонуємо меблі, для виробництва якої використана еко-шкіра. У комплект вашої спальні можуть увійти меблі з колекції «Спарта», а саме: ліжко з габаритними розмірами на вибір, приліжкова тумба, комод М, комод В, комод (пенал), стіл косметичний в комплекті (1-тумбовий), стіл косметичний в комплекті (підвісний), пуф косметичний, шафа-купе, яка може мати від 2 до 5 дверей.

Колекція «Спарта» відрізняється витонченістю та має шикарний вигляд. Темно-коричневий колір текстури деревини заспокоює, створює приємну та затишну атмосферу в спальній кімнаті.

Фото усіх меблів, які пропонує магазин «Владар Меблі», представлені в каталозі товарів на сайті. На всі додаткові питання дадуть відповіді наші співробітники за допомогою онлайн-чату або телефону. Звертайтеся!

До Вашої уваги спальні з дерева “Маргарет”, “Кармен” та “Глорія”.


Спальня


Спальня


Спальня