Спальня "Глорія"

Поєднати дух Старого Львова з сучасними технологіями? Це просто! Придивіться уважно до набору, який ми вам пропонуємо: спальня Глорія.

Спальня – це місце, де людина проводить значну частину життя, найбільш особисту та інтимну. Саме ця кімната в нашому домі має бути затишною і зручною. Прокидаючись, перше, що ми бачимо – це спальня. Саме її вигляд задає нам тон і настрій на майбутній день.

А чи не найголовніше в цьому – це меблі для спальні. Саме вони визначають зовнішній вигляд і комфорт. В спальні має бути все, що потрібно – і при цьому нічого зайвого.
Саме тому спальня Глорія – це набір, який складається з декількох предметів, які довільно можна компонувати для досягнення своєї мети – створення потрібної Вам атмосфери.

Набір складається з:
• Двоспального ліжка “Глорія” або “Глорія плюс” з підйомним механізмом, який дає доступ до додаткових шухляд під ліжком;
• Шафи-купе (двох, трьох або навіть чотирьох-дверної), яка вмістить в собі всі потрібні речі, і при цьому можна підібрати її розмір під розміри вашої спальної кімнати;
• Шафи класичної (двохдверної, трьох, чотирьох і п’ятидверної з вмонтованим дзеркалом);
Приліжкової тумби “Глорія”;
• Комода чотирьох моделей: з трьох або чотирьох шухляд, з бюро, що відкривається, чи без нього;
Дзеркала (в залежності від моделі комоду);
• Косметичного стола з дзеркалом: двох або однотумбового, з зовнішнім контуром стола або з внутрішнім;
• Двох видів пуфів: маленького чи широкого;
• Шикарної бенкетки “Глорія” або “Глорія плюс” зі спинкою.

Таким чином Ви зможете скомплектувати свій спальний гарнітур, виходячи з Ваших потреб, смаку, розмірів кімнати і загального бачення, як має виглядати Ваша спальня.
При виготовленні меблів використовується тільки натуральна деревина найвищої якості. Ви можете бути впевненими, що дерев’яні меблі для спальні будуть служити Вам довго і вправно. Меблі комплектуються відповідної якості фурнітурою, яка робить користування гарнітуром комфортним, тихим і зручним.

Важливий чинник вибору меблів – кольорова гама. Адже Ви вже, певно, бачите собі, як буде виглядати Ваша спальня: світлою і сонячною, або темною та спокійною.
Спальня Глорія випускається в трьох кольорах:
• Світлий бук;
• Темний дуб;
• Модерний горіх.
Ви можете підібрати саме той відтінок, який найбільш відповідає Вашій задумці.

Ми з задоволенням допоможемо Вам у виборі і комплектації меблів для спальні, а також доставимо в будь-який куточок Львову.

До Вашої уваги спальні з дерева “Маргарет”, “Кармен”,“Спарта” і прекрасні деревяні ліжка спальні “Кармен”.


Спальня


Спальня


Спальня