Трюмо

Трюмо — як особистий кабінет жінки

Якщо порівнювати трюмо із іншими видами меблів, то воно найбільш подібне до секретеру,  в якому зберігаються цінні папери. Така сама незліченна кількість шафок, поличок, шухлядок, що якимось чином уміщають у собі безліч дамських дрібничок. Тому твердо можна заявити про те, що дерев’яне трюмо — це повноцінний жіночий кабінет, чи як сказали би раніше, її маленький будуар.

Адже у давні часи косметичні столики були невід’ємною частиною жіночого будуару — спальні і одночасно вітальні шляхетної дами. Жінки проводили у своїх покоях немало часу, вичікуючи вечірнього виходу в люди. Біля дзеркала вони читали книги, створювали свої неповторні образи, що потім залишилися в історії, та приймали гостей. Часи змінилися. Сучасна жінка — більш зайнята особа. Проте вигляд дерев’яного трюмо майже не помінявся. Хіба зникла помпезна оздоба: дорогоцінне каміння, слонова кістка, латунь і бронза, золото і срібло. Але форма і зміст упродовж багатьох віків залишаються незмінними.  І жінки, як і раніше, полюбляють проводити час, біля дзеркала.

Екологічність, практичність у догляді та довговічність… Можна довго перераховувати причини, з яких найкращі дамські трюмо все ще виробляють з натуральної деревини. Але головною перевагою цього матеріалу досі вважається естетика. Саме за природну красу, податливість та гнучкість львівські майстри “Владар Меблі” використовують дерево для вироблення “найжіночніших” предметів інтер’єру. І доки жінки милуватимуться собою у дзеркало, дерев’яні трюмо залишатимуться в моді і прикрашатимуть інтер’єри.