Лавки

Натуральні дерев`яні лавки

Дерев’яні меблі ніколи не вийдуть з моди. Меблі, виготовлені з любов’ю з натурального дерева – це не тільки краса і затишок. Це ще й турбота про здоров’я вас і вашої родини, адже, з точки зору екології житла, тільки дерев’яні меблі, і зокрема – лавки з дерева, повністю відповідають всім найвищим вимогам екологічності.

Чим же так гарні дерев’яні лавки? Львів – старовинне місто, і його жителі чудово знають, що старі традиції частенько підтверджуються сучасними дослідженнями. Ні для кого не секрет, що популярні в недавньому минулому меблі з ДСП виявилися, згідно з сучасними дослідженнями, дуже шкідливими для здоров’я проживаючих у квартирі з такими меблями людей і тварин. Речовини, які виділяють в повітря такі меблі, можуть бути причиною різних захворювань, в тому числі дуже важких.

На відміну від ДСП, натуральне дерево не виділяє ніяких шкідливих речовин. Навпаки, деякі породи деревини збагачують повітря корисними речовинами, дезінфікують його. Меблі з натурального дерева сприяють створенню затишку. Та й з точки зору енергетичного балансу житла ніщо так не сприяє встановленню сприятливої атмосфери в квартирі, як наявність в ній предметів з натуральної деревини.

Контакт з натуральним деревом (наприклад, коли ви сидите на дерев’яній лавці) сприяє поліпшенню самопочуття, стабілізує артеріальний тиск, та й просто покращує настрій. Тактильні відчуття при дотику до натуральної деревини, згідно з сучасними дослідженнями фахівців в області психології і фізіології, мають потужний сприятливий вплив на психологічний стан людини.

Нарешті, купуючи в свій будинок дерев’яні лавки, ви прикрашаєте житло. Адже оптимальне дизайнерське рішення практично для будь-якого житла – це застосування натуральних матеріалів в його оформленні. Використовуючи дерев’яні меблі, ви робите свій будинок не просто затишним і красивим, але і приводите його у відповідність з новітніми тенденціями сучасної моди, оскільки загальносвітовою тенденцією зараз є орієнтація на екологічність і натуральність у всьому – в тому числі і в оформленні дизайну інтер’єрів.

Купуйте нашу продукцію, і в вашому домі завжди пануватиме затишок і гарний настрій. Ви і ваші близькі будете почувати себе добре, і ваш настрій завжди буде залишатися просто відмінним. Природність і натуральність – гарантія, перевірена часом, традиціями і сучасними дослідженнями!