Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци Львів

Підбираючи меблі та інші предмети інтер’єру для спальні важливо не забути про основне – матраци. Саме від них залежить комфорт Вашого відпочинку та сну, а отже і Ваше самопочуття впродовж дня.

В інтернет-магазині «Владар Меблі» можна швидко і недорого придбати ортопедичні матраци у Львові. У нас представлені матраци ортопедичні та анатомічні, які ідеально приймають форму тіла і знімають втому. Запропоновані ортопедичні матраци (Львів) виготовлені із натуральних матеріалів та відповідають всім еко-стандартам. Циркуляція повітря забезпечується вентиляційною системою, а бавовняне покриття гарантує антиалергенний захист.

Скориставшись порадами наших фахівців, можна вибрати найзручніші і найякісніші матраци. Львів пропонує багато місць, де можна придбати необхідні речі для дому, але покупки в нашому інтернет-магазині – це не лише економно і надійно, але й швидко. Ми гарантуємо – замовлені матраси будуть у Вас без затримок, адже наша служба доставки працює безперебійно. Крім того, у нас завжди можна скористатися акційними пропозиціями та можливістю професійної консультації спеціалістів.

Анатомічні та ортопедичні властивості: основа матраців ідеально адаптується та приймає форму Вашого тіла, яке не зазнає жодного тиску, що забезпечує комфортний відпочинок, здоровий та міцний сон, а також знімає больові відчуття в області шиї, спини та стегон.

Антиалергенний та антибактеріальний захист: бавовняне покриття матраців захищене системою Актігард, що запобігає появі пилових кліщів, грибків та бактерій, а антиалергенний силіконовий шар під покриттям забезпечує додатковий захист.

Натуральне покриття: висока якість тканини та спеціальне гаптування забезпечує покриттю матраців довготривалість у користуванні, мякість та приємність на дотик.

Вентиляційна система: унікальна секційна структура матеріалу, що «дихає» та вентиляційні клапани по боках забезпечують вільне проходження та циркуляцію повітря.

Екологічно чистий: виготовлення матраців з сучасних, еклогічно чистих матеріалів за німецькою технологією гарантує абсолютну безпечність для людини та навколишнього середовища, що підтверджується сертифікатом та гігієнічним висновками.