Меблі «Марго»

Дубова вітальня: меблі, що створюють настрій

Затишна спальня, функціональна кухня, зручний для роботи і роздумів кабінет…. А щодо вітальні — для характеристики найгостиннішої кімнати в домі одного слова замало. Бо для її облаштування кожен використовує індивідуальний рецепт, як для фірмової сімейної страви. Вітальня має бути світлою і затишною, функціональною і практичною, достатньо просторою для веселощів і зручною навіть для тих, хто потрапляє у неї вперше. Міцні і гарні стільці столи і шафи — обов’язкові. А чи є щось краще, ніж дубові меблі для вітальні?

Маєте простору кімнату, в якій багато повітря і світла? Масивний стіл, шафа-вітрина, комод з темного дубу допоможуть створити атмосферу солідну і шляхетну. Якщо кімната невеличка, оберіть світлі меблі, — отримаєте додатковий візуальний простір, атмосферу свята і привід для гарного настрою.

Дубові меблі для вітальні: сильна мотивація з трьох причин

Характеристика дубових меблів звучить як ода, що оспівує безліч переваг — від презентабельного вигляду до легендарної міцності. Ви могли би запідозрити нас у заангажованості, та впевнитися в обґрунтованості захоплення дубом і тим, що з нього зроблене, можете самі і не відкладаючи — просто зараз.

1. Обираючи дубові меблі для вітальні, ви створюєте екологічний простір, який ніколи не зашкодить здоров’ю членів вашої родини і гостей. Меблі, що пропонує «Владар» не імітують деревину, як різноманітні пресовані плити чи ламінати — це натуральний дубовий масив з сильною позитивною енергетикою, що благородно впливає на стан і настрій.
2. Ви можете бути впевнені, що вітальня, меблі якої виконані з дубового масиву, може спокійно пережити безліч веселих вечірок і святкувань. Стільці, столи і шафи настільки міцні, надійні і такі практичні, що підтримувати порядок у кімнаті надзвичайно легко. Служитимуть меблі довго, вибагливого догляду не потребують, десятиліттями мають вигляд новий і привабливий. Хоча в деяких випадках легкий серпанок старовини теж може стати пікантною родзинкою інтер’єру.
3. Безумовна естетика благородної деревини доречна у вітальні будь-якого стилю. Вона прикрашає модерн, незамінна у класичному інтер’єрі, підкреслює принади еко-стилю і привабливість етно-декору. Натуральна деревина — тренд вічний і незамінний, вона поза модою, бо сама і є мода. Унікальна текстура, неповторність малюнка, гарний природний колір прийдуться до смаку найвибагливішим членам вашої сім’ї і викличуть захоплені погляди гостей. А ви помічали, що дерево ніколи не буває холодним на дотик? Торкнувшись, отримуєш справжню тактильну насолоду. Вироби з дубу — це меблі для задоволення.

Низку причин для облаштування вітальні саме дубовими меблями можна продовжити, її ми будемо вдячні, якщо поділитеся враженнями. А тепер — скоріше до каталогу!

• Потрібен стіл для традиційних святкувань у колі рідних і друзів? Будь ласка, — пропонуємо міцні розсувні столи, за якими вільно почуватиметься велика компанія.
• Хочете придбати комод, який поєднує функціонал шафи і секретеру? Чи той, в якому передбачено місце для колекції напоїв, — з винаркою? До вашої уваги декілька ексклюзивних моделей, що прикрасять вітальню.
• Просторі всередині і компактні зовні шафи і м’які комфортні стільці, що витримають навіть значні навантаження, — саме те, що потрібно для затишної, гармонійно умебльованої вітальні гостинних хазяїв.

Купуйте дубові меблі для вітальні у “Владар” і отримуйте задоволення від власного смаку і вміння оточувати себе гарними речами.


Меблі «Марго»


Меблі «Марго»


Меблі «Марго»