Трюмо

Трюмо Львів

Інтернет- магазин “Владар Меблі” пропонує вам широкий вибір меблів на будь-який смак. Наші меблі якісні та стильні з ноткою традиційного аристократизму. Усі наші трюмо зроблені з натурального дерева, а дизайн задовольнить найвибагливішого клієнта.

Трюмо завжди вважалось красивим доповненням для інтер’єру спальні. Вдало підібраний косметичний стіл не тільки прикрасить спальню, а й надасть їй елегантності та вишуканості. Як не дивно, у Львові косметичні столи користуються досить великою популярністю.

Трюмо – це вдалий вибір для стильного дизайну. Досить часто такі столи виконують виключно декоративну функцію, але часом красиві жінки полюбляють накладати макіяж саме біля дзеркала трюмо. Безліч шухлядок можна заповнити косметичними засобами.

На нашому сайті ви можете обрати трюмо різного стилю, дизайну, кольору та габариту. Порадившись за нашим менеджером ви дізнаєтесь усі необхідні деталі, котрі можуть підкреслити той чи інший елемент інтер’єру кімнати та загалом усієї оселі.

Косметичні столи Львів

Косметичні столи з натурального дерева, якісного сучасного лаку та великого красивого дзеркала — прекрасне доповнення до спальні будь-якого класичного стилю. Історія цього предмету меблів на стільки давня, що сьогодні ніхто точно не знає, коли вони з’явились вперше і як саме виглядали. Зрозуміло лиш одне — якщо вони існують до цих пір — значить це дійсно зручний та необхідний предмет інтер’єру сучасної спальні.

На нашому сайті ми представляємо кілька серій готових комплектів для спальні. В кожній серії свої косметичні столи, тому радимо переглянути усі підрозділи з категорії “Спальні” або одразу перейти на сторінки трюмо “Маргарет” та трюмо “Спарта”.

Обирайте найкраще!

В разі виникнення будь-яких запитань — пишіть або телефонуйте нам: +38 (050) 519 18 42, +38 (096) 518 11 15.