Дзеркала

За останні десятиріччя класичний стиль в інтер’єрі перетерпів безліч деформацій, проте не втратив своєї автентичності. Строгість, елегантність та простота і надалі залишаються його основними рисами, не дивлячись на деякі послаблення та нововведення. Мода змінюється, але класика не втрачає заслуженої популярності, і досі вважається безсумнівною ознакою гарного смаку.

Спальня “Маргарет” — взірець традиційного класицизму, який більшість своїх сучасних елементів перейняв ще з часів античності. Всі меблі вироблені з натуральної деревини та прикрашені різьбленням із рослинним орнаментом. Дерев’яні дзеркала обрамлені у вишукані масивні рами, з двох боків оздоблені однаковими барельєфами, що нагадують древньогрецькі колони. Такий гарнітур не просто робить інтер’єр привабливішим для очей, а надає йому аристократичних, шляхетних рис.

Ви можете придбати весь комплект, але зважайте на площу спальні, — не перевантажуйте кімнату дрібними декоративними предметами, наприклад, пуфами та тумбами, якщо у вас для цього бракне простору. І одночасно не бійтеся перебільшити із кількістю дерев’яних дзеркал, адже вони не просто розкішно виглядатимуть, але й привертатимуть більше світла та візуально розширять площу вашу кімнату. Обирайте якісні меблі, що довше зберігатимуть свій первинний вигляд та зроблять інтер’єр вашого дому особливим.